Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Gelişmiş kripto ödeme sistemi Payiyo ile ilgili
merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz.

Payiyo nedir?

Payiyo; Bitcoin ile ödeme almak isteyen işletmelere ve kişilere kripto pos hizmeti ve ödeme çözümleri sunan blockchain tabanlı teknoloji kuruluşudur.

Neden Payiyo?

Payiyo; kolay kurulumu, basit ödeme alma imkânı, çok faktörlü güvenlik altyapısı, uygun komisyon oranları, ters ibrazların yaşanmaması gibi özellikleri sayesinde rakiplerinden ve diğer ödeme yöntemlerinden ayrılır. Bu sayede işletmelerin en çok tercih ettiği ödeme yöntemleri arasında yerini almıştır.

Payiyo ile nasıl ödeme alabilirim?

Payiyo’yu kolayca web sitenize entegre ettikten sonra, müşterileriniz satın alacağı ürünün ödemesini cüzdanlarındaki Bitcoin ile yapar. Ödeme tutarı mağaza para biriminden Bitcoin’e çevrilerek hesaplanır. Müşterilerinizin ödeme işlemleri otomatik olarak onaylanır. Ek bir işlem yapmanıza veya onay durumunu takip etmenize gerek kalmaz.

Payiyo’yu web siteme nasıl entegre edebilirim?

Payiyo’yu web sitenize entegre etmek için ilk olarak payiyo.com web sitemizden başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Ekiplerimizin değerlendirmeleri sonucunda olumlu olması halinde teknik ekibimiz web siteniz için uygun olan bağlantıları ve entegrasyon dökümanlarını sağlayacak, hızlı bir şekilde entegrasyon yapmanız için gerekli yardımı sağlayacaktır. WooCommerce, Opencart, WHMCS ve WiseCP için hazır eklentilerimiz ile de anında kurulum sağlayabilirsiniz.

Hesap bakiyemi nasıl çekebilirim?

Müşterilerinizden aldığınız ödemeler onaylandıktan sonra istediğiniz an kendi mağaza panelimizden kendi cüzdanınıza transfer edebilirsiniz.

Bize Ulaşın